Nasza załoga

O Enzo

Specyfikę naszej firmy doskonale oddają słowa Henry’ego Forda:

Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces.

Firma Enzo powstała jesienią 2002r. z syntezy sił toruńskiego wzornictwa i lubelskich inspiracji. Naszym celem jest stworzenie wyjątkowych nośników emocji – kart okolicznościowych, umożliwiających ocieplenie relacji międzyludzkich. To przecież za ich pomocą składamy życzenia, dziękujemy, przepraszamy czy też informujemy o ważnych wydarzeniach. Siłą Enzo są bez wątpienia ludzie. Charyzmatycznym dyrektorom udało się zbudować ambitny i stały zespół pracowników. Realizacji zamówień towarzyszy troska o pełną satysfakcję odbiorców. Nietypowe zlecenia i ich indywidualizacja to nasza specjalność. Swoją ofertę kierujemy zarówno do odbiorców detalicznych, jak i do firm (którym w sposób szczególny polecamy ofertę karnetów świątecznych i usługi reklamowe).

Otwierając nasz karnet otwórz się na innych!

Mariusz Byczyk

Dyrektor handlowy
tel. 81 503 25 05
mbyczyk@enzodesign.pl

 

Wielbiciel standardów enzowych i jazzowych. Strażnik zdrowego kręgosłupa (także moralnego). Enolog zafascynowany fotografią. Urodzony organizator, który każdego dnia spontanicznie (!) tworzy listę spraw do załatwienia.

 

 

Rafał Kuklasiński

Dyrektor ds. produkcji
tel. 56 658 53 70
rkuklasinski@enzodesign.pl

 

Tajemniczy mieszkaniec Torunia, który na swoim motocyklu przejechał już chyba całą Europę. Na żaglówce i w kajaku czuje się jak ryba w wodzie. Wielbiciel kotów (także czarnych). Największe marzenie – nabycie najnowszej wersji GS-a. Wiadomość z ostatniej chwili - uważajcie na Rafała w okolicach Torunia, testuje swoje nowe cacko o imieniu GS. W wakacje zobaczymy go już znacznie dalej...  

 

 

Marzena Lizut

Biuro Obsługi Klienta 

tel. 509688154

info@enzodesign.pl  

Agnieszka Surma

Dyrektor artystyczna
grafik@enzodesign.pl

 

Rzeźbiarka, autorka świetnych projektów graficznych i ekospecjałów. W kwestii medycyny naturalnej nie ma sobie równych. Wiele mogłaby się od niej nauczyć sama dr Quinn.

 

Kinga Słomska

Graficzka
grafik@enzodesign.pl

 

Tworzy projekty, które są równie pozytywnie zakręcone jak jej włosy. Wierna przyjaciółka licznych czworonogów. Autorka pizzy, której nie powstydziłyby się nawet włoskie pizzerie.

 

Katarzyna Rumińska

Projektantka
kruminska@enzodesign.pl

 

Królowa Rękodzieła, kreatorka wzorów i oryginalnych technik produkcji. Inspiracje czerpie z własnego ogrodu. Wielbicielka kotów. Posiadaczka najdłuższych nóg w Enzo.

 

Agnieszka Dąbrowska

Specjalistka ds. logistyki
tel. 510 209 848

 

Pierwsza Dama na Dworze Królowej Rękodzieła. Drugi (po Mikołaju Koperniku) Dobry Duch Torunia. Ostatnio specjalizuje się w sztuce poetyckiej.

Dariusz Wilk

Specjalista ds. handlu (województwa: lubelskie, podlaskie, część mazowieckiego i świętokrzyskiego)
tel. 515 093 353
dwilk@enzodesign.pl

 

Perfekcyjny Pan Domu. Po pracy relaksuje się podczas kąpieli, najlepiej w wodach termalnych. Wielbiciel filmów akcji i  podróży rodzinnych.

 

 

Marcin Kępa

Specjalista ds. handlu (województwa: łódzkie, mazowieckie i śląskie)
tel. 506 045 945
mkepa@enzodesign.pl

 

Jest tak punktualny, że to właśnie z nim synchronizowane są szwajcarskie zegarki. Fan motoryzacji. Zawsze gotowy i zwarty (jak na mieszkańca Warty przystało).

 

Krzysztof Rutkowski

Specjalista ds. handlu (województwa: kujawsko-pomorskie, pomorskie i warmińsko-mazurskie)

tel. 507 087 677 krutkowski@enzodesign.pl

 

Zajmuje się handlem, mimo że nazwisko sugeruje inny zawód. Zasłużony sportsmen województwa kujawsko-pomorskiego – biega,  jeździ na rowerze i na rolkach, a także gra w piłkę nożną. Dzięki temu może pochwalić się najlepszą figurą w Enzo (oczywiście wśród mężczyzn).